Областная специализированная школа №8 для одаренных детей

Флаг РК

Герб РК

Гимн РК

Кадровые ресурсы

Сведения о педагогических кадрах ОСШОД №8 на 01.09. 2019-2020 учебного года (48 учителей)

Ауданы Мектеп атауы Аты-жөні (құжат бойынша толық) Туған күні, айы, жылы Ұлты Бітірген оқу орны, жылы Диплом бойынша мамандығы Лауазымы Жалпы еңбек өтілі Пед өтілі Сабақ беріп жүрген пәні Санаты, қай жылы алды Аттестаттаудың жаңа форматы бойынша біліктілігі (педагог, педагог-модератор, педагог-сарапшы, педагог-зерттеуші, педагог-шебер) Сабақ беретін сыныптары Оқыту тілі Курстар туралы мәлімет Марапаттаулары, қайдан?, қашан? (соңғы үш жылғы респуб, облыс) Ұялы телеф №
Деңгейлік курстан өтуі (қай деңгей І, ІІ, ІІІ, жылы, сертиф №, өткен орны) Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша курстан өтуі (жылы, сертиф №, өткен орны) Координаторлық курстан өтуі (жылы, сертиф №, өткен орны) Көшбасшылық курстан өтуі (жылы, сертиф №, өткен орны)
1   №8 ДБМОМ Акашаева Зияда Мирасовна 10.09.1989 қазақ БҚМУ, 2011 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 6 6 қазақ тілі мен әдебиеті 2/2018 сарапшы/2019 2,3,4,5 қазақ   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері       8-705-512-80-35
2   №8 ДБМОМ Бычкова Светлана Юрьевна 11.08.1983 орыс БҚГА 2006,ОПК 2002 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 16,2 16,2 ағылшын тілі 1/2018   2,4,8 ағылшын   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, Clil     Диплом III степени «Ең үздік ағылшын тілі мұғалімі - 2018» 8-771-865-94-83
3   №8 ДБМОМ Габдуллин Медет Гиниятович 13.12.1989 қазақ ОМТК, 2010 бейнелеу өнері, сызу, еңбек пәні мұғалімі технология пәні мұғалімі 7,8 7,8 технология 2/2017   5,6,7,8,9,10,11 орыс           87014157099
4   №8 ДБМОМ Ганиева Ольга Павловна 25.02.1968 орыс ОПИ 1991 бейнелеу өнері, сызу, еңбек пәні мұғалімі бейнелеу өнері, сызу, технология пәні мұғалімі 23,2 23,2 бейнелеу өнері, сызу, технология, өзін-өзі тану жоғары/2017   5,6,7,8,9,10,11 орыс   "ЗИМ" Астана 2017, тренерлер курсы     БҚО ББ грам. -2016; ҚР БҒМ Алғыс хат 2016 8-777-418-91-68
5   №8 ДБМОМ Гудкова Елена Николаевна 26.04.1962 орыс ОПИ 1984 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 34,11 34,11 ағылшын тілі   зерттеуші/2018 4,7,8,10,11 ағылшын   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-707-208-40-62
6   №8 ДБМОМ Джайкенова Гулсара Елеубаевна 01.05.1962 қазақ Атырау унив-ті, 1985 орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 34 34 орыс тілі мен әдебиеті жоғары/2016 зерттеуші/2018 5,6,9,10,11 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері     ҚР БҒМ грам. 2016г.; Диплом 2 степени «Үздік педагог» - 2017(Обл) 8-777-569-99-17
7   №8 ДБМОМ Джумашева Гайша Мутиевна 07.08.1974 қазақ БҚМУ,1997 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 21 21 қазақ тілі мен әдебиеті жоғары/2018   7,11 қазақ   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2016, жаңарту шеңбері     диплом 2 орын «ZIAT» - 2015 8-701-849-48-97
8   №8 ДБМОМ Жарылғасын Жангелді Алтынбеұлы 06.03.1995 қазақ ОГТК 2015 саз мұғалімі саз мұғалімі 3,11 3,11 музыка   модератор-2018 2,3,4,5,6 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-701-180-47-70
9   №8 ДБМОМ Зайцев Иван Васильевич 15.11.1992 орыс БҚМУ 2020 АӘД АӘД 0 0 АӘД жоқ     орыс           8-707-164-33-06
10   №8 ДБМОМ Заиров Асан Жоламанович 19.11.1973 қазақ ОПИ 1995 тарих пәні мұғалімі тарих пәні мұғалімі 24 24 тарих жоғары/2017 шебер/2020 5,6,7,8,9,10 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері       8-705-821-44-04
11   №8 ДБМОМ Зулкашев Ахмет Жумашович 02.02.1960 қазақ СМПИ-1988 дене шынықтыру пәні мұғалімі дене шынықтыру пәні мұғалімі 41 41 дене шынықтыру жоғары/2016   2,3,10,11 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-777-873-24-21
12   №8 ДБМОМ Исмагулова Фарида Гамильевна 26.02.1989 қазақ БҚМУ бастауыш сынып мұғалімі әлеуметтік педагог 5,1 5,1   жоқ     орыс           8-777-204-33-52
13   №8 ДБМОМ Исмагулова Ұлпан Қанатқызы 07.09.1995 қазақ БҚМУ физика пәні мұғалімі физика пәні мұғалімі 4 4 физика 2/2018 модератор/2018 7,8,9,10,11 орыс   «ПШО», Орал 2017, жаңарту шеңбері       8-775-725-2575
14   №8 ДБМОМ Карабалина Ботакоз Ануарбековна 19.10.1992 қазақ БҚИГУ, 2014 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 5,9 5,9 ағылшын тілі жоқ   4 орыс           8-702-766-6881
15   №8 ДБМОМ Карабалина Надира Бакытжановна 25.07.1997 қазақ БҚМУ, 2019 биология пәні мұғалімі биология пәні мұғалімі 1 жылға дейін 1 жылға дейін биология жоқ   5 орыс           87058141408
16   №8 ДБМОМ Каржауова Анаргуль Шалибековна 03.06.1971 қазақ жоғары, ОПУ, 1992, ОПИ бастауыш сынып мұғалімі Директор, бастауыш сынып мұғалімі 27,11 27,11 бастауыш сынып жоғары/2018 зерттеуші/2018 2,3 орыс           8-702-934-23-74
17   №8 ДБМОМ Коршунова Валентина Николаевна 05.07.1959 орыс ОПИ 1981 география және биология пәні мұғалімі география және биология пәні мұғалімі 38,2 38,2 биология, география жоғары/2016   7,8,9,10,11 орыс           8-705-311-46-32
18   №8 ДБМОМ Куаншалиева Асия Жангеровна 16.03.1958 қазақ Жоғары, ОПУ 1984ж. Ақтөбе пединституты, 1991ж. бастауыш сынып мұғалімі бастауыш сынып мұғалімі 44 44 бастауыш сынып жоғары/2016   3,9 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-777-694-16-25
19   №8 ДБМОМ Латыева Надежда Константиновна 26.09.1970 орыс ОПИ 1993 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 26 26 ағылшын тілі жоғары/2016 зерттеуші/2019 5,6,9 ағылшын   "ЗИМ" ПШО, Орал 2017, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2014 8-701-440-13-71
20   №8 ДБМОМ Максимова Каламкас Саламатовна 23.11.1963 қазақ ОПИ 1991 тарих пәні мұғалімі тарих пәні мұғалімі 25,6 25,6   2/2018     орыс           8-778-295-73-35
21   №8 ДБМОМ Малкина Ирина Викторовна 09.12.1961 орыс ОПИ 1985 тарих пәні мұғалімі тарих пәні мұғалімі 34 34 тарих   зерттеуші/2018 6,8,10,11 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2016 8-777-316-24-46
22   №8 ДБМОМ Мирджалилова Магрипа Амангалиевна 13.01.1959 қазақ Жоғары, ОПИ 1992ж. бастауыш сынып мұғалімі бастауыш сынып мұғалімі 37,7 37,7 бастауыш сынып 2/2017     орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2014 8-705-403-13-61
23   №8 ДБМОМ Молдашева Клара Жардемгалиевна 20.03.1972 қазақ СМПИ-1994 математика пәні мұғалімі математика пәні мұғалімі 25 25 математика   зерттеуші/2020 6 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-777-246-22-09
24   №8 ДБМОМ Мурзагалиева Сайран Каирхановна 18.07.1967 қазақ Волгоград пединституті 1989 математика пәні мұғалімі математика пәні мұғалімі 29 29 математика 1/2016 зерттеуші/2019 5,7,9 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2016 8-701-323-32-91
25   №8 ДБМОМ Нармухамедова Навия Максотовна 24.03.1967 қазақ Оренбург мемлекет пед.универ., 1988 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 30,11 30,11 ағылшын тілі   зерттеуші/2020 5,6,7 ағылшын           87775675884
26   №8 ДБМОМ Полулях Елена Владимировна 18.04.1976 орыс БҚМУ 1997 информатика пәні мұғалімі информатика пәні мұғалімі 19,7 19,7 информатика   зерттеуші/2019 5,6,7,8,9,10,11 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері     «Үздік авторлық бағдарлама» - 2017 – 3 орын; ҚР БҒМ грам. 2018; 8-705-543-52-28
27   №8 ДБМОМ Романенко Татьяна Викторовна 09.04.1965 орыс ОПИ 1987 химия пәні мұғалімі химия пәні мұғалімі 32,1 32,1 химия, биология жоғары/2017 зерттеуші/2019 7,8,9,10,11 орыс   «Педагог 21 века» курсы английского языка, уровень В1     Обл. конкурс «Зерде» Алгыс хат- 2015; ҚР Конституциясына 20 жыл түс белгі – 2015 8-705-813-12-69
28   №8 ДБМОМ Сапарбаев Сергей Коскаирович 19.05.1962 қазақ ОПИ, 2005 дене шынықтыру пәні мұғалімі дене шынықтыру пәні мұғалімі 19,11 19,11 дене шынықтыру   модератор/2018 4,6,7 орыс   НОЦ г.Астана, 2018, №НОЦ-А 458       87771761590
29   №8 ДБМОМ Саурова Алима Алтаевна 10.11.1980 қазақ БҚМУ 2006 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 18 18 ағылшын тілі   сарапшы/2018 4 ағылшын   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Алматы 2018,       8-702-308-40-05
30   №8 ДБМОМ Сейтжанова Жанар Шериповна 01.01.1977 қазақ ОПИ, 1999 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 24,9 24,9 қазақ тілі мен әдебиеті   зерттеуші/2018 4,6,7,9,11 қазақ         ҚББ 2017г.; Диплом 1 орын обл.пән олимпиада 2018 8-702-886-90-95
31   №8 ДБМОМ Сундетова Ажар Мекеевна 05.12.1963 қазақ СМУ 2000 биология пәні мұғалімі биология пәні мұғалімі 30 30 биология пәні мұғалімі жоқ   3,4 орыс           8-708-120-20-79
32   №8 ДБМОМ Тасеменова Гульмира Сырымовна 11.02.1974 қазақ ОПИ-1995 орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 22,5 22,5 орыс тілі мен әдебиеті   сарапшы/2018 5,6,7,8 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері       8-705-191-36-77
33   №8 ДБМОМ Темиргалиева Толкын Гилажевна 20.07.1975 қазақ ОПК - 1996 бастауыш сынып және ағылшын тілі пәні мұғалімі бастауыш сынып мұғалімі 23 23 бастауыш сынып жоқ   4 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері ағылшын тілі бойынша       8-777-424-5605
34   №8 ДБМОМ Темирова Рита Ерланқызы 05.05.1986 қазақ БҚММ, 2008 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 12 12 қазақ тілі мен әдебиеті     3,4,9 қазақ НИШ, Уральск, 2015, III №0021214 «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2016, жаңарту шеңбері       8-707-359-5031
35   №8 ДБМОМ Тулеуова Мадинна Кужжатовна 04.01.1985 қазақ «Евразия» - 2007 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 14,11 14,11 ағылшын тілі     2 ағылшын   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-775-243-73-66
36   №8 ДБМОМ Уалиев Асылхан Медикұлы 07.12.1991 қазақ БҚИГУ – 2014 дене шынықтыру пәні мұғалімі дене шынықтыру пәні мұғалімі 7,6 7,6 дене шынықтыру   сарапшы/2020 3,5,8,9 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2018, жаңарту шеңбері       8-778-907-99-90
37   №8 ДБМОМ Умбетова Гулзайна Шакировна 02.07.1969 қазақ Ақтобе пединституты, 1994 бастауыш сынып мұғалімі бастауыш сынып мұғалімі 35,1 35,1 бастауыш сынып   сарапшы/2018 3 орыс           87014500259
38   №8 ДБМОМ Уразалиева Оксана Сарсенгалиевна 11.06.1982 қазақ БҚИТУ 2018 информатика пәні мұғалімі информатика пәні мұғалімі 0 0 информатика пәні мұғалімі     3,4,5 орыс           8-705-832-89-52
39   №8 ДБМОМ Утеева Ильвира Джамиевна 02.11.1982 татар БҚМУ 2005 ағылшын тілі пәні мұғалімі ағылшын тілі пәні мұғалімі 9,5 9,5 ағылшын тілі 2/2018   3,4 ағылшын   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2017, жаңарту шеңбері       8-778-302-93-99
40   №8 ДБМОМ Хамитова Галия Жаксылыковна 14.03.1966 қазақ ОПИ,1988, БҚМУ 2003 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі 30,11 30,11 қазақ тілі мен әдебиеті   зерттеуші/2018 4,6,9,10 қазақ   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2016, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2014 8-778-316-67-25
41   №8 ДБМОМ Чернецова Лариса Григорьевна 19.09.1965 украин ОПИ 1987 география және биология пәні мұғалімі география және биология пәні мұғалімі 32 32 биология, география жоғары/2017 зерттеуші/2019 7,8,9,10,11 орыс   "ЗИМ" ПШО, Орал 2016, жаңарту шеңбері     ҚР Білім беру үздігі 1999; диплом 2 дәр. «Үздік педагог» 2015; түс белгі «Үздік педагог 2015г.»(респбл) 8-771-483-73-14
42   №8 ДБМОМ Шакаева Динара Жексенгалиевна 24.05.1980 қазақ БҚМУ 2002 тарих пәні мұғалімі тарих пәні мұғалімі 21,1 21,1 тарих   зерттеуші/2020   орыс           8-747-620-61-82
43   №8 ДБМОМ Шаяхметова Софья Октябриновна 24.03.1962 татар ОПИ 1984 математика пәні мұғалімі математика пәні мұғалімі 35 35 математика жоғары/2016 зерттеуші/2019 5,6,8,11 орыс   «Өрлеу» БАҰО АҚ, Орал 2016, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2014 8-777-564-07-50
44   №8 ДБМОМ Шикова Лариса Капитовна 12.06.1965 қазақ СМПИ-1988 математика пәні мұғалімі математика пәні мұғалімі 31 31 математика   зерттеуші/2018 6,1 орыс   "ЗИМ" ПШО, Орал 2017, жаңарту шеңбері     БҚО ББ грам. -2014; ҚР БҒМ грам. 2015 8-777-863-61-99

Областная специализированная школа № 8 для одаренных детей на 01.09.2020г.

Педагог-мастер

Ф.И.О.

Год получ

Предмет

Год аттестации

1

Заиров А.Ж.

2020

История

 

Высшая категория

Ф.И.О.

Год получ

Предмет

Год аттестации

1

Ганиева О.П.

2017

ИЗО, черч.

 

2

Джумашева Г.М.

2018

каз. язык и литература

 

3

Зулкашев А.Ж.

2016

физкультура

 

4

Коршунова В.Н.

2016

биология/география

 

5

Куаншалиева А.Ж.

2016

начальные классы

 

Педагог-исследователь

Ф.И.О.

Год присвоения

Предмет

Категория по старому

Год получения

1

Гудкова Е.Н.

2018

английский язык

Высшая

2018

2

Джайкенова Г.Е.

2018

рус.язык и литература

Высшая

2016

3

Каржауова А.Ш.

2018

начальные классы

Высшая

2018

4

Латыева Н.К.

2019

английский язык

Высшая

2016

5

Малкина И.В.

2018

история

Высшая

2014

6

Молдашева К.Ж.

2020

математика

Высшая

2016

7

Мурзагалиева С.К.

2019

математика

Первая

2016

8

Нармухамедова Н.М.

2020

английский язык

   

9

Полулях Е.В.

2020

информатика

Высшая

2016

10

Романенко Т.В.

2019

химия/биология

Высшая

2017

11

Сейтжанова Ж.Ш.

2018

каз. язык и литература

Первая

2015

12

Хамитова Г.Ж.

2018

каз. язык и литература

Первая

2015

13

Чернецова Л.Г.

2019

биология/география

Высшая

2017

14

Шакаева Д.Ж.

2020

история

   

15

Шаяхметова С.О.

2020

математика

Высшая

2016

16

Шикова Л.К.

2018

математика

Первая

2014

Первая категория

Ф.И.О.

Год получения

Предмет

Год след. аттестации

1

Бычкова С.Ю.

2018

английский язык

 

Педагог – эксперт

Ф.И.О.

Год присвоения

Предмет

Категория по старому

Год получения

1

Акашаева З.М.

2019

каз. язык и литература

вторая

2018

2

Саурова А.А.

2018

английский язык

Вторая

2015

3

Тасеменова Г.С.

2018

рус.язык и литература

Первая

2014

4

Уалиев А.М.

2020

физкультура

   

5

Умбетова Г.Ш.

2018

начальные классы

   

Вторая категория

Ф.И.О.

Год получения

Предмет

Год след. аттестации

1

Габдуллин М.Г.

2017

технология

 

2

Максимова К.С.

2018

история

 

3

Мирджалилова М.А.

2016

начальные классы

 

4

Темирова Р.Е.

2016

каз. язык и литература

 

5

Утеева И.Д.

2018

английский язык

 
         

Педагог-модератор

Ф.И.О.

Год присвоения

Предмет

Категория по старому

Год получения

1

Амиргалиева Д.К.

2020

физика

   

2

Жарылгасын

2018

музыка

   

3

Кабушева М.Т.

2018

каз. язык и литература

вторая

2018

4

Коняшина Ю.А.

2019

социальный педагог

вторая

2018

5

Сапарбаев С.К.

2018

физкультура

   

6

Исмагулова Ұ.Қ.

2018

физика

вторая

2018

Без категории

Ф.И.О.

Год получения

Предмет

Год след. аттестации

1

Әмірова Г.З.

 

хореограф

 

2

Булатова А.А.

 

английский язык

 

3

Зайцев И.В.

 

НВП

 

4

Карабалина Б.А.

 

английский язык

 

5

Карабалина Н.Б.

 

биология

 

6

Сундетова А.М.

 

биология

 

7

Тулеуова М.К.

 

английский язык

 

8

Темиргалиева Т.Г.

 

Начальные классы

 

9

Уразалиева О.С.

 

информатика

 

10

Исмагулова Ф.Г.

 

Социальный педагог

 

Показатели качества (40 учителей)

Информация о «Отличник образования РК»

ФИО

Дата рождения

учебное заведение

Работа

Специальность

1

Чернецова Лариса Григорьевна

19.09.1965

Уральский педагогический институт

Учитель географии и биологии

Учитель географии и биологии

Информация о «Почетный работник образования РК»

ФИО

Дата рождения

учебное заведение

Работа

Специальность

 

Чернецова Лариса Григорьевна

19.09.1965

Уральский педагогический институт

Учитель географии и биологии

Учитель географии и биологии

Информация о нагрудном знаке «Ы.Алтынсарина»

ФИО

Дата рождения

учебное заведение

Работа

Специальность

1

Тыщенко Наталья Юрьевна

23.11.1969

Уральский педагогический институт

Учитель начальных классов

Учитель начальных классов

Информация о нагрудном знаке «Лучший педагог РК»

ФИО

Дата рождения

учебное заведение

Работа

Специальность

1

Чернецова Лариса Григорьевна

19.09.1965

Уральский педагогический институт

Учитель географии и биологии

Учитель географии и биологии